Jak zorganizować niezapomniany wieczór panieński? Garść pomysłów

Jak dobrze bawić się podczas wieczoru panieńskiego? Grunt to odpowiednia idea, według której zostanie urządzony ten wyjątkowy wieczór. Ostatnio modne jest urządzanie takich właśnie imprez tematycznych, które wyzwalają w organizatorach i uczestnikach prawdziwe pokłady kreatywności i szaleństwa, oraz pozwalają spędzić ten czas w niebanalny sposób.

Bez przebrania nie ma zabawy!

Wspólnym motywem takich różnotematycznych wieczorów, są odpowiednie stroje, które powinny wyróżniać uczestniczki imprezy. Mają one w specjalny sposób podkreślić wyjątkowość tych chwil, a dla innych ludzi, którzy przypadkowo natkną się na taki korowód młodych, ciekawie przebranych kobiet, być informacją, że oto są świadkami czegoś wyjątkowego a wszelkie przejawy szaleństwa tych pań są zupełnie uzasadnione i usprawiedliwione – w końcu jedną z nich wkrótce czeka ślub!

Jeśli impreza nie wydostanie się poza ściany pokoju panny młodej, można pozwolić sobie na trochę szaleństwa – wszystkie z uczestniczek zakładają fikuśne koszulki nocne i bieliznę, taki sam zestaw podarowują również przyszłej pannie młodej. Stroje oczywiście niekoniecznie muszą seks owne i przezroczyste, może bardziej zabawne, jednak mają one nadać spotkaniu klimat ‘pidżama party’. Taka intymna atmosfera nakłania do ciekawych rozmów i zwierzeń, na przykład na temat mężczyzn, albo tego, czym jest miłość dla każdej z uczestniczek.

Jeśli ekipa imprezowa wybiera się na miasto, ich wyprawę może uświetnić strój wybranej grupy zawodowej – na przykład mogą zamienić się w seksowne policjantki, czy pielęgniarki. Podobnych strojów jest obecnie mnóstwo, dostępne są w każdym rozmiarze i kolorze, dlatego nie powinno być problemu z ich wyborem. Oczywiście należy liczyć się z tym, że w takich strojach będzie się budzić powszechną uwagę. Należy tylko pamiętać, aby nie przekroczyć granicy dobrego smaku.

Striptiz na wieczór panieński?

Czym byłby wieczór panieński bez… mężczyzn, powiedzą niektóre z pań, po cichu organizujące swojej przyjaciółce, przyszłej pannie młodej, oryginalną i emocjonującą imprezę z wielką niespodzianką w postaci… przystojnego, dobrze zbudowanego tancerza.

Jak się okazuje, nie tylko panowie lubują się w tego rodzaju rozrywkach, o czym świadczą choćby sukcesy klubów, w których regularnie odbywa się męski striptiz. Również występujący gościnnie w różnych miastach Chippendalesi wywołują prawdziwą furorę i zawsze zbierają pełną salę rozochoconych pań. Dlaczego by nie przeżyć takich emocji w węższym gronie, z najlepszymi przyjaciółkami?

Jednym z najczęstszych scenariuszy wizyt striptizera podczas wieczoru panieńskiego jest tort z niespodzianką. Przyszła panna młoda otrzymując słodki tort zwykle myśli, że taki sam uświetni jej wesele. Nie spodziewa się jednak, że jego zawartością, oprócz kremu i słodkich warstw ciasta, będzie półnagi, roztańczony mężczyzna! Zwykle takie zaskoczenie szybko przeradza się w dobrą zabawę.

Inną ciekawą opcją jest ratunek ze strony strażaków/policjantów. Zainscenizowanie wydarzenia z przystojnymi przedstawicielami służb mundurowych w roli głównej wymaga trochę wysiłku, jednak zdecydowanie się opłaca. Wieczór może zacząć się niewinnie, od wspólnego gotowania. Kiedy panna młoda opuści kuchnię, można wywołać sztuczne zadymienie pomieszczenia (bez ognia) i wezwać straż pożarną. Jeszcze łatwiej zaimprowizować wizytę policji z powodu nadmiernego hałasu. Ciąg dalszy można sobie wyobrazić.