Odchudzanie można realizować jak każdy inny projekt – z powodzeniem

Ileż to już razy podejmowałaś próbę i wprowadzałaś w życie projekt odchudzanie. Ileż to już razy projekt pod tytułem – Kolejne odchudzanie poległ, a to przez święta, a to znów przez urodziny, komunię, albo przyczyną był efekt jojo. Każda wymówka jest dobra.

Jest na szczęście dla wszystkich, którzy chcą osiągnąć sukces, rozwiązanie problemu. Oprócz zastosowania bio active tabletki na odchudzanie, należy podejść do wyzwania metodycznie. Metodycznie to znaczy realnie oceniając sytuację i planując z rozsądnym marginesem błędu. Oczywiście środki wspomagające, takie jak bio active herbata, mogą tylko pomóc. Każde narzędzie przybliżające cię do sukcesu jest mile widziane. Szczególnie bio active Opinie na temat udziału wspomagania i ilości czynników wzmacniających są oczywiście podzielone, ale to nie umniejsza wagi poszczególnych instrumentów.

Do rzeczy jednak, czas na wyjaśnienie sedna zagadnienia i powodu sukcesu – poznaj te informacje.

Rozwiązaniem problemu jest akronim SMART. Jest to sposób na określenie celu, który da się osiągnąć, nawet jeśli pojawią się przeciwności. Pochodzi od angielskich słów Specific, Measurable, Achievable, Relevant i Time bound. Jak je rozszyfrować? Pierwsze Specific po polsku brzmi skonkretyzowany. To znaczy, że cel musi być jednoznacznie określony, bez niedomówień i lania wody. Drugi składnik – Measurable, to mierzalny. Oznacza to, że cel powinien być przedstawiony przy pomocy mierzalnych wskaźników. Dzięki temu łatwo sprawdzić kiedy cel zostanie osiągnięty. Kolejne słowo, to Achievable, czyli osiągalny. I to jest właśnie punkt, który w innych wypadkach, kiedy doszło do zerwania projektu, zawodził. Zbyt wygórowane plany owocowały dotąd porażką. Do dziś, dziś jednak będzie inaczej. Przejdźmy do kolejnego słowa, składnika twojego sukcesu. Relevant – ważny. Rzeczami nieważnymi nikt nie chce się zajmować, są nudne. I ostatnie słowo z zestawu, to Time bound, co oznacza określony w czasie. Co to oznacza? Ni mniej ni więcej, tylko postawienie sobie nieprzekraczalnej granicy czasowej na projekt.

Tak pokrótce wygląda przepis na sukces. Sukces, który teraz już leży w zasięgu wzroku. Jeśli czytasz te słowa, to znaczy, że przebrnęłaś przez kilkanaście linijek instrukcji i już wiesz, co robić dalej.