Loty Warszawa Tokio: Tanie połączenia lotnicze z Warszawy do Tokio

Loty Warszawa Tokio: Tanie połączenia lotnicze z Warszawy do Tokio

Tokio jest jednym z najpiękniejszych i najbardziej interesujących miast w Azji. Znajduje się tam wiele atrakcji turystycznych, takich jak piękne miejsca kultu, muzea, galerie sztuki, a także japońska kuchnia, dla której jest znana na całym świecie. Aby dotrzeć do Tokio, znajdującej się w oddali 10 500 km od Warszawy, niezbędne są tanie połączenia lotnicze.

Bezpośrednie loty z Warszawy do Tokio

Od 2016 roku tanie loty z Warszawy do Tokio są realizowane przez linię lotniczą LOT. Można tam dotrzeć w ciągu około 11 godzin. Wcześniej, aby przebyć tę odległość, pasażerowie musieli przesiadać się po porcie lotniczym w Europie lub w USA, co przedłużało czas podróży i zwiększało jej koszt.

Ceny biletów

Ceny biletów lotniczych na trasie Warszawa-Tokio zaczynają się od ok. 1500 PLN za przelot w jedną stronę. W sezonie letnim cena ta może się znacznie zmienić, szczególnie jeśli podróżuje się w celach turystycznych. Dlatego warto rezerwować bilety z wyprzedzeniem – czym wcześniej, tym taniej.

Komfort na pokładzie

Komfort lotu zależy od klasy, w której podróżujemy. Pasażerowie biznesowi mają większą przestrzeń w kabinie i bardziej wygodne fotele, w kabinie podręcznej można korzystać z rozrywki oraz smacznych posiłków serwowanych na pokładzie. W przypadku dłuższych lotów wygodne siedzenia i dodatkowa przestrzeń do rozciągania nóg są szczególnie ważne.

Poznaj Tokio

Po przylocie do Tokio warto zacząć od wizyty w dzielnicach Shibuya i Ginza, w których znajdują się liczne sklepy i restauracje. Warto też wybrać się na widok z wieżowca Tokyo Tower, z którego można podziwiać panoramę miasta i okoliczne wulkany. W celu zwiedzania zabytków można zaplanować wycieczki na przykład do słynnego świątynnego kompleksu Asakusa czy do pałacu cesarskiego w Chiyoda.

Podsumowanie

Dzięki bezpośrednim lotom z Warszawy do Tokio, podróż do tego miasta staje się znacznie wygodniejsza i tańsza. Warto pamiętać, że im wcześniej dokonamy rezerwacji, tym korzystniejsza będzie cena biletu, a wybór odpowiedniej klasy zapewni nam maksymalny komfort podróży. Po przybyciu do Tokio, warto poświęcić czas na zwiedzanie miasta i jego okolic, których wiele atrakcji kulturowych i gastronomicznych na pewno zostawi w nas miłe wspomnienia.