Niezapomniane wakacyjne wycieczki USA

Stany Zjednoczone niezmiennie fascynują europejskich turystów swoją różnorodnością, wyjątkowym klimatem, bogatą historią, urzekającymi krajobrazami i mnóstwem zabytków, które trzeba zobaczyć, aby zrozumieć, czym tak naprawdę jest Ameryka Północna. Miasto wolności i hippisowskich manifestacji, czyli San Francisco, kultowe Las Vegas – światowa stolica rozrywki, idealna na imprezowy wypad ze znajomymi, czy Nowy Jork – na czele z Empire State Building, Statuą Wolności i Manhattanem, to jedynie część punktów na mapie Stanów Zjednoczonych, które warto wybrać jako cel podróży. Wybierając się w podróż po Stanach Zjednoczonych, warto zobaczyć zarówno zachodnie wybrzeże – gdzie skosztujemy kalifornijskie wina, odwiedzając piaszczyste plaże South Beach czy słynne Beverly Hills, jak i wybrzeże wschodnie, by w Nowym Jorku spróbować słynnych bajgli, zobaczyć Wall Street, Times Square oraz Central Park. Wybierając wakacyjne wycieczki objazdowe z Prestige Tours, zobaczysz wszystko to, co najlepszego do zaproponowania turystom z Europy mają Stany Zjednoczone Ameryki.

  • Stany Zjednoczone – różnorodna kultura i fascynująca historia

  • Niezapomniana wakacyjna podróż po Stanach Zjednoczonych

  • Wspaniałe atrakcje największych miast Stanów Zjednoczonych

  • Wycieczki USA z Prestige Tours – wakacje marzeń

Stany Zjednoczone – różnorodna kultura i fascynująca historia

Wielu polskich turystów jako miejsce wakacyjnego wypoczynku wybiera wciąż kraje Morza Śródziemnego lub adriatyckie kurorty. Dla tych, którzy ponad wylegiwanie się na plaży stawiają podróż, która rozwija kulturowe kompetencje, pozwalając na zgłębienie innych kultur, świetną alternatywą okazują się wycieczki objazdowe po Stanach Zjednoczonych Ameryki. To wielkie państwo ogromnych kontrastów, zarówno w perspektywie różnorodności kulturowej, jak i klimatycznej. Największe różnice zobaczymy pomiędzy wschodnim i zachodnim wybrzeżem, jednak każdy ze Stanów ma do zaoferowania coś, czego nie spotkamy w żadnym innym miejscu na świecie.

Niezapomniana wakacyjna podróż po Stanach Zjednoczonych

Oczywiście największe rzesze turystów przyciągają największe metropolie wschodniego i zachodniego wybrzeża – Nowy Jork oraz Los Angeles. Któż nie marzy o tym, by postawić stopę w Central Parku, zobaczyć Wall Street czy wjechać windą na Statuę Wolności. Z drugiej strony czeka na nas m.in. spacer wzgórzami Hollywood, malownicze uliczki Beverly Hills czy bajeczne plaże South Beach w Miami. A to tylko niektóre punkty wakacyjnej podróży po Stanach, które powinniśmy zaznaczyć na mapie niezapomnianej peregrynacji po kontynencie.

Wspaniałe atrakcje największych miast Stanów Zjednoczonych

Do wspaniałych atrakcji największych miast USA oraz miejsc historycznych, które warto odwiedzić, zaliczymy także: stolicę wolności i ruchu hippie, czyli San Francisco, zimową koronę Salt Lake City, gorące San Diego, teksańskie perły San Antonio oraz Houston. Podróżując po Stanach, nie możemy przegapić również największej depresji w Dolinie Śmierci, największego przełomu rzeki na świecie w Grand Canyon, wodospadu Niagara czy najstarszego parku świata – Yellowstone.

Wycieczki USA z Prestige Tours – wakacje marzeń

Dla turystów, którzy pragną poznać ten fascynujący kraj, Prestige Tours przygotowało niesamowite wycieczki USA w wielu wariantach. W ofercie znalazły się kilkunastodniowe wycieczki uwzględniające najważniejsze atrakcje południa, północy, wschodniego oraz zachodniego wybrzeża. Możemy wybrać 6-dniowe tournée po Nowym Jorku, historyczną trasę po środkowym zachodzie, południową eskapadę z rejsem na Bahamy oraz wiele innych wariantów. Wszystkie oferowane wycieczki obsługiwane są przez polskich pilotów w niewielkich grupach.