Apartamenty czyli wygoda i przestrzeń

Nienawidzisz wynajmowania mieszkań na stronach takich jak Airbnb? Jeślli podróżujesz samotnie wolisz zapewne towarzyską atmosferę hosteli. Poznawanie ludzi, różne zajęcia, organizowane imprezy i inne towarzyskie atrakcje sprzyjają miłym chwilom

Jednak po latach życia jako nomada są chwile, kiedy każdy polubi swoją prywatność (a czasem potrzebuje też dodatkowej przestrzeni do pracy). W takiej sytuacji apartament stanowi całkiem dobre rozwiązanie. Te w dobrej lokalizacji sprawiają ze jesteś blisko wszelkich wygód a jednocześnie masz swoją prywatną przestrzeń i jesteś odosobniony od wszelkich rzeczy które mogłyby Cię rozpraszać.

Dlaczego warto wynająć apartament?

Przestrzeń

Nie ma nic gorszego niż dotarcie do zarezerwowanego miejsca po długim locie lub podróży i przekonanie się, że utknąłeś w ciasnym pudełku po butach czyli tzw. Małym pokoju. Apartament zapewnia dużą przestrzeń życiową z miejscem na odpoczynek i regenerację sił. Apartament jes średnio o 30% większe od pokoi hotelowych, co czyni je idealnym rozwiązaniem do podróżowania z innymi osobami, zwłaszcza z dziećmi.

Apartamenty zwykle obejmują również kuchnię, salon i sypialnię. Może to być wszystko w tej samej przestrzeni studyjnej lub w mieszkaniu z 1 lub 2 sypialniami. Dzięki temu podróżowanie jest wygodne dla tych, którzy chcą nadal gotować posiłki lub oszczędzać na jedzeniu podczas wakacji.

Beztroskie rodzinne wakacje

Podróżowanie z rodziną może czasami być stresującym doświadczeniem, ale dzięki odpowiednim usługom możesz uciec od rodzinnych wakacji. Apartamenty zapewniają dużo miejsca, aby uniknąć klaustrofobicznego uczucia przebywania dzieci w tym samym miejscu co Ty. Będziesz mieć również prywatny dostęp do aktualnych systemów rozrywki, takich jak duże telewizory, odtwarzacze DVD, a w niektórych przypadkach także płatna telewizja. To sprawia, że apartamenty są doskonałą opcją dla tych, którzy mogą potrzebować zabawiać gości na wakacjach.

Istnieją również place zabaw i zajęcia dla rodzin, w tym ogromne baseny i miejsca do grillowania, a także spa i sauny dla dorosłych.
Nie musisz obniżać poziomu do 2 gwiazdek, aby Twoja podróż była niedroga. Apartamenty nierzadko zapewniają luksusowe zakwaterowanie bez wysokich cen hotelowych. Nie tylko zapewnisz sobie wygodne i stylowe mieszkanie w przystępnej cenie, ale zaoszczędzisz gotując wszystkie posiłki w aneksie kuchennym i przechowując artykuły spożywcze w lodówce w swoim mieszkaniu. Wyeliminowanie lub ograniczenie posiłków, które spożywasz, znacznie zmieni Twój budżet wakacyjny.

Zaoszczędzone pieniądze możesz wykorzystać na więcej zakupów lub wydać więcej na niezapomniane przeżycia w wybranym mieście. Szukając cen mieszkań, możesz być mile zaskoczony, gdy stwierdzisz, że wiele z nich ma konkurencyjne ceny w stosunku do hoteli, a czasami są nawet tańsze niż pobyt w ciasnym pokoju hotelowym.